| Customization: | Available |
|---|---|
| Application: | Household Appliances |
| Cooling Way: | Air Cooling |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Modle No. | TSD-E |
| Voltage | 220V |
| Extruder Power | 1300W |
| Heating Power | 3400W |
| Welding Rate | 3.5KG/H |
| Net Weight | 5.1 KG |